Marlena - posiadaczka cudownego, miękkiego jak aksamit głosu. Śpiewanie zawsze przynosi satysfakcję i radość nie tylko jej, ale także słuchaczom.  Dobrze czuje się w wielu gatunkach muzyki wykonując zawodowo utwory np. Eleni jak i „Szklaną pogodę” Lombardu. Zawsze pełna energii i optymizmu, pozytywnie nastraja gości do zabawy. W zespole śpiewa, prowadzi obsługę konferansjerską oraz wiele zabaw, jest także wirtuozem tamburyno :) 
Paweł - swoją fascynację muzyką odkrył mając 6 lat dzięki organom produkcji ZSRR, które od kolegi zakupił jego tata. Od tamtego czasu muzykowanie stało się jego największym hobby, a swój talent rozwijał grając w ogniskach muzycznych, kapelach biesiadnych oraz wielu zespołach weselnych. Poczucie humoru oraz duży zapał gwarantują, że każda zabawa będzie niezapomniana. W zespole gra na klawiszach , akordeonie, śpiewa, aranżuje utwory, prowadzi zabawy, klaszcze, gwiżdże i wiąże krawaty :)
Arek - swoją przygodę z gitarą rozpoczął w szkole podstawowej. Jego pasja i poświęcenie dla tego instrumentu rosły wprost proporcjonalnie do biustów rówieśniczek. W szkole średniej grał już w zespole rockowo-bluesowym. Wojsko odbębnił w Orkiestrze Wojskowej grając na instrumentach perkusyjnych oraz dętych. Przez wiele lat grał również na gitarze w różnych scholach i zespołach chrześcijańskich. W Niagara Band popełnia wiele świetnych solówek oraz gitarowych riffów ubarwiając każdy utwór muzyczny. Zajmuje się też oświetleniem , nagłośnieniem, konferansjerką no i świetnie tupie nogą w rytm muzyki :)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 NIAGARA BAND
Projekt i realizacja: strony www PROPERART